Allplan Engineering 4

ALLPLAN ENGINEERING İLE SEVİYENİZİ YÜKSELTİN

Allplan Engineering bina ve yapı mühendisleri, yapısal detay tasarımcıları ve yüklenicileri için üst düzey BIM çözümüdür. Binadan köprüye tüm yapılarda, Allplan Engineering, tüm BIM süreçlerini etkin ve doğrudan iş akışları ile destekler. Projelerinizi daha verimli üretin:

  • Hızlı 3D donatılı beton detaylandırma
  • Yüksek kalitede çizimler, raporlar ve görseller
  • Optimize edilen BIM iş akışları

 

ALLPLAN ARCHITECTURE SEVİYENİZİ YÜKSELTİN

Allplan Architecture, mimarlara tasarım serbestliği ve proje üzerinde tam hakimiyet sağlayan üst düzey BIM çözümüdür.

Yazılım, detaylı uygulama çizimlerini benzersiz bilgi içeriği ile oluşturmak üzere, özel olarak tasarlanmıştır.

Başarınızı arttırın:

  • Fiziksel ve fonksiyonel özellikler tanımlayın
  • Profesyonel çizim ve görseller oluşturun
  • Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyetleri hesaplayın


ALLPLAN BIM’İ HAYATA GEÇİRİR

Allplan ile kendi yapı modelinizi tasarlarken bim+ ile tüm proje paydaşlarınızla koordineli bir şekilde çalışabilirsiniz. Sonuç: planlama güvenliği ve proje için maksimum kalite

Allplan her gün yerine getirdiğiniz işlemler için bir ekip çalışması içinde ideal aracınızdır. Yazılım, mimar ve mühendisleri hassasiyet, hız ve planlama güvenilirliği ile cezbetmektedir. Aynı zamanda BIM çalışma metodolojisini destekleyerek maliyet yönetimi, yapı yönetimi ve bim+ ile model koordinasyonu için açık bir sistemin parçasıdır. Allplan versiyonu ile, inşaat endüstrisinde disiplinler arası çalışmada yeni standartları belirliyoruz.

Allplan ile, farklı yazılımlar kullansalar dahi proje paydaşlarınızla bim+ üzerinden model-bazlı işbirliği ve bilgi paylaşımının avantajlarından yararlanın. Allplan ile gelen yeni özellikler merkezi görev yönetiminden modelle, plan oluşturma ve otomasyon gibi yenilikleri ile Allplan 2018’i bu güne kadarki en tutarlı ve kullanıcı dostu versiyon yapıyor.

 


Allplan Engineering Building 20