Merkezi Masaüstü ve Sunucu Yönetimi Yazılımı

Desktop Central; Windows, Mac ve Linux işletim sistemine sahip sunucular, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarları tek bir noktadan yönetmenizi ve akıllı telefon, tabletler gibi mobil aygıtlarınızın yönetimi için de tasarlanmış bir yazılımdır.

Yama yönetimi ile güvenlik güncellemeleri geçişlerini, yazılım dağıtımlarınızı ve yazılım kullanım istatistiklerinizi, yazılım lisanslarınızı yönetmenize imkânı sağlar. USB cihaz kullanım yönetimi, kurum genelinde duyuru yapabilme, uzak masaüstü bağlantılarınızla beraber sesli ve görüntülü görüşme yapabileceğiniz bir yazılımdır. Windows, Mac, Linux ve 250’nin üzerinde3rd Party Yazılımlar için yama dağıtımını otomatikleştirerek ağınızın güvenliğini sağlayın. Ağınızdaki yazılım ve donanım varlıklarını yönetin. Lisans ve garanti ayrıntılarını zahmetsizce izleyin.

Gerekli planlamalar oluşturarak kullanılmayan bilgisayarlar için kapatma, hazırda beklet ve ekran kilitle tanımları yaparak güç seçenekleri oluşturabilirsiniz. BT Varlıklarınız olarak satın alınan yazılımlar veya kullanıma uygun gördüğünüz yazılımlar için paket oluşturarak uzaktan yükleme ya da kaldırma yönelik politikalar oluşturun. Dosya aktarımı, uzak bağlantı, sesli ve görüntülü görüşme gibi süreçleri kullanarak gerekli desteğin sağlanması. USB aygıt kullanımı için kullanıcı ve bilgisayar üzerinde kısıtlama ve kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Güvenlik açıklarını düzenli olarak değerlendirerek, tarayıcıları izleyerek, kurumsal ağınızdaki uygulamaları ve cihazları kontrol ederek uç nokta güvenliğini güçlendirin. Kurum yapınızda yönettiğiniz cihazlar üzerinde sertifika dağıtım, güvenlik duvarı için özel tanımlamalar, toplu olarak registry üzerinde gerekli değişiklikler gibi diğer güvenlik tanımlamaları yapma imkânı sunar.

Merkezi olarak belirtilen kontrol kurallarına göre uygulama beyaz listelerinin ve karalistelerinin oluşturulmasını ve çalışmasını veya engellenmesini otomatikleştirir.

Endpoint Central Özellikleri

 • Lokal ağda olmayan WAN ortamında ki cihazlar içinde yönetim özelliği sunar.
 • Domain ve domainde olmayan olmayan cihazların yönetimini sağlar.
 • Kolay kurulum ve kullanım imkânı sunar.
 • ITSM yazılımları ile entegre olabilir.
 • Multi Domain yapısını destekler.
 • Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerini marka bağımsız yönetebilir.
 • Güçlü raporlama özelliğine sahiptir.
 • Tarayıcılar üzerinden gelen tehditleri önlemek ve güvenliğini sağlamasına yardımcı olan kurumsal bir çözümdür. Güvenlik ilkelerinin uygulanmasını, tarayıcı uzantılarını ve eklentileri kontrol etmesini, koruma altına alması ve ağlarını tarayıcı tabanlı tehditlerden korumak için belirlenen tarayıcı yapılandırmalarına da uyumluluk sağlar.
 • Windows işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden imaj alıp gereken sürücülerin ve uygulamaların dağıtımını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Windows cihazlar üzerinde kullanıcı profil yedeği alabilir ve özelleştirebilir. Aynı anda toplu olarak imaj dağıtım imkânı sağlar.
 • Merkezi konsoldan ağınızdaki tüm uçnoktalarda kapsamlı zafiyet tarama, değerlendirme ve iyileştirme sağlayan bir entegre tehdit ve zafiyet yönetim yazılımıdır.