SketchUp Pro

Oturum açın, ve modellemeye başlayın! SketchUp ortamı ile yaptığınız her şey, modelleme, görüntüleme, hesap yönetimi ve çok daha fazlası, kesintisiz bir süreçte bir araya getirildi.

2020ile tamamen yeni, SketchUp Pro & LayOut: Katmanların artık kesikli çizgi tanımlamaları var. Uzun zamandır talep edilen bu özellik ile daha etkin iletişim için çizimlerinizi sadeleştirebilirsiniz.

Tape Measure aracında bu sene de geliştirmeler yapıldı. şimdi, ölçü bilgilerini modelleme yaptığınız noktada görebiliyorsunuz. Çalışmanızı sürdürürken daha hassas ve verimli modelleme yapın.

LayOut

SketchUp 2019 ile gelen yenilik, LayOut çoklu versiyonlar oluşturmamanızı sağlamak için hangi dosyaların hali hazırda açık oldukları bilgisini size sağlar.

Aynı zamanda, hem SketchUp hem de LayOut içerisinde .dwg verisi alma ve gönderme ile ilgili pek çok geliştirme ve iyileştirme yaptık. Bunlara AutoCAD 2018 dosya formatı desteği, arttırılan kesinlik ve veri kaybını minimize eden stabilite de dahil. Daha etkin BIM iş birliği ve iş akışı için malzemeler de dahil olacak şekilde veri alma ve gönderme özelliklerini ekledik.

SketchUp ve LayOut birlikteliğini .dwg göndericimize “Export for SketchUp” özelliği ekleyerek geliştirdik. Bu özellik tüm LayOut girişlerini, SketchUp vitrin verisi ile model space’e göndermektedir. Artık LayOut içinde oluşturulan fill uygulanan herhangi bir alan SketchUp’a face olarak gitmektedir ve bu sayede Push/Pull süreçleri için hazırdır. Artık, SketchUp & LayOut birlikte çok daha iyi çalışmaktadır.