File Security for Microsoft Windows Server

Tüm genel sunuculardan, OneDrive dâhil ağ dosya depolama alanı ve iş sürekliliğini sağlamak için çok amaçlı sunucularda saklanan şirket verilerinizi korumak için gelişmiş güvenlik.

Fidye Yazılımı önleme        Sıfır-gün tehdit algılama    Veri ihlalleri önleme   Botnet koruması

Çok katmanlı savunma

Günümüzün sürekli gelişen tehdit yapısı için tek bir savunma katmanı yeterli değildir. Tüm ESET ürünleri, yürütme öncesinde, yürütme sırasında ve sonrasında zararlı yazılımları tespit etme yeteneğine sahiptir. ESET Dynamic Threat Defense, bulut sanal alanı analizi ile ek bir güvenlik katmanı uygulanabilir. Bu sayede ESET, sadece zararlı yazılımın yaşam döngüsünün belirli bir bölümüne odaklanmaksızın mümkün olan en yüksek düzeyde koruma sağlar.

Yönetim sunucusu

ESET File Security çözümleri, Windows veya Linux'a kurulabilen tek pencereden yönetilir. Kuruluma ek olarak, ESET'in hızlı ve kolay kurulum için kolayca içe aktarabileceğiniz bir sanal aracı vardır.

Makine öğrenimi

Tüm ESET ürünleri şu anda diğer savunma katmanlarımızla birlikte makine öğrenimini de kullanıyor ve 1997'den beri bunu yapıyor. Özellikle, makine öğrenimi konsolide çıktı ve sinir ağları şeklinde kullanılır.

Kullanım Alanları

SORUN

Bazı işletmeler, fidye yazılım saldırılarından korunacakları ekstra sigortalara ihtiyaç duyar. Ayrıca, ağ sürücülerinin şifrelenmekten güvenli olmasını sağlamak isterler.

ÇÖZÜM

  • Ağ Saldırısı Koruması, fidye yazılımlarının, ağ düzeyindeki kötüye kullanımları durdurarak sisteme bulaşmasını önleme yeteneğine sahiptir.
  • Çok katmanlı savunmamızda, gizleme kullanarak tespit edilmekten kaçınmaya çalışan kötü amaçlı yazılımları tespit etme özelliği olan bir ürün içi sanal makine bulunur.
  • ESET'in bulut kötü amaçlı yazılım koruma sisteminden yararlanın, bir sonraki tespit güncellemesini beklemeye gerek kalmadan yeni tehditlere karşı otomatik olarak korumak için. 20 dakikalık tipik dönüş süresi.
  • Tüm ürünler, işletmelerin zararlı dosya şifrelemesinden korunmasını sağlamak için Fidye Yazılım Kalkanı içerir.
  • ESET File Security, potansiyel bir tehlikeden emin değilse, örneği ESET'in bulut Sandbox'ına yükleme yeteneğine sahiptir. Bir şeyin kötü niyetli olup olmadığı konusunda en yüksek kalitede karar vermek için en iyi yöntem:Dynamic Threat Defense.