Kerio Control: Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Kerio Control network firewallAğınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kötü niyetli faaliyetlerden Kerio Control ile koruyun.Bu kullanımı kolay güvenlik çözümü yeni nesil bir güvenlik duvarına, yönlendiriciye, izinsiz giriş algılama ve engelleme donanımına (IPS), ağ geçidi anti virüsüne, VPN, web içeriği ve uygulama filtrelemeye sahiptir. Eşsiz konuşlandırma esnekliği ile bu kapsamlı yetenekler Kerio Control’ü küçük ve orta boyutlu işlet-meler için ideal bir seçim haline getirmektedir.

Ağınızın Bütünlüğünü Koruyun
■ IPv4 ve IPv6 için eş zamanlı destek dahil olmak üzere güçlü paket incelemesi ve gelişmiş ağ oluşturma yönlendirmesi ile sunucularınızı koruyun.
■ Belli bir URL, uygulama, trafik tipi, içerik kategorisi, günün saati bazı olarak iletişimi kısıtlayan hem gelen hem de giden trafik ilkeleri oluşturun.
■ Snort tabanlı analiz ve düzenli olarak yenilenen kurallar veritabanı ve kara listeye alınmış IP adresleri ile şeffaf bir izinsiz giriş engelleme katmanı ekleyin.
■ Opsiyonel olarak entegre edilmiş Kerio Antivirus hizmeti ile virüslerin, solucanların, Trojanların, casus yazılımların ağınıza girmesini engelleyin.
■ Kerio’nun yüksek performansı, konfigürasyonsuz VPN istemcisi veya mobil cihazlarda önceden yüklenmiş olanlar gibi sektör standardında olan IPsec VPN istemcisi kullanarak istemciden siteye giden bağlantıları güvenlik altına alın.
■ Kerio Control kullanan ofisler arasında sunucudan sunucuya yüksek performanslı, güvenlik bağlantılar oluşturmak için Kerio’nun üstün ve kurulumu kolay VPN teknolojisini kullanın. Veya Kerio Control konuşlandırmadan uzaktan bir ofisle güvenlik bir VPN bağlantısı oluşturun ve sektör standardında IPsec VPN protokolünü kullanın.